RADİSSON COLLECTİON HOTEL BODRUM

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Konaklama Tarihinizi Belirleyin

RADİSSON COLLECTİON HOTEL BODRUM Hakkında

 

Genel Bilgi

 

Bodrum
Homeros tarafından Ebedi mavinin ülkesi ” olarak tanımlanan ve eskiden Halikarnas olarak bilinen Bodrum, zengin bir tarihe sahiptir.Türkiye'nin güneybatısında , çarpıcı Ege Denizi'nin kıyısında yer alan yarımada , Turkuaz Sahil olarak da bilinir Bodrum bölgesi sahil boyu uzanan palmiye ağaçları ve zarif yat limanları ile geniş yelpazeli bir topluluğu büyülüyor.

Aspat Koyu
Sanat meraklıları , tarih severler , doğa severler , deniz meraklıları ... Aspat koyu , tarihi durumu , doğal yapısı ve denizi ile Bodrum'un en eşsiz koylarından biridir . B irçok kişi tarafından henüz keşfedilmemiş bir bölge olan Aspat Koyu, Kuzeybatı rüzgarlarına kapalı olduğu için yatlar için emsalsiz bir yer ol ma özelliği taşıyor.

Anthaven Residans Projesi
Radisson Collection Bodrum, Anthaven konut projesi içinde yer almakta ve bağlı olduğu su kanalları aracılığıyla kendi çarşısına giden doğal bir limana sahiptir.

 

 

Otel Hizmetleri

 

80Oda Süit’i ile eşsiz sahil şeridi ve Aspat koyunun sakin sularına karşı konumlanan Bodrum’un en yeni lüks destinasyonu, misafirlerine tesis içerisinde birçok olanak sunuyor Açık ve kapalı yüzme havuzları, Akdeniz ve dünya mutfaklarından yemekler sunan iki plaj restoranı, otel restoranı ve barı, SPA ve fitness merkezi, toplantı ve etkinlik alanları misafirlerine kusursuz hizmet sunuyor Samimi bir atmosfere sahip otelin Peru restoranı, misafirlerine gurme lezzetler sunmaktadır.

 

 

Konum Bilgileri

 

Bodrum şehir merkezine sadece 30 dakika uzaklıkta d oğal güzelliği Akdeniz mimarisi küçük iç l imanı ve çevredeki doğal su kanalları ile öne çıkan gizli cennet i keşfedin.

Fiyatlar

Tarih müsaitliği ve fiyat bilgisi için 08503061616 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz

Yorumlar


RADİSSON COLLECTİON HOTEL BODRUM Hakkındaki düşünceleriniz

Bu otel için toplam puanınız

Hizmet Kalitesi Nasıldı?

Odaların Temizliği Nasıldı?

Yemekler Nasıldı?

Otelin Konumu Nasıldı?

Ad Soyad

Yorumunuz

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.