Olimpos Adrasan Kamp Turu

Fiyat Hesapla veya Rezervasyon Yap


Tur Detayları

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gezzy Tur araçları ile Gidiş – Dönüş Ulaşım
 • 1618 Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Çadırda 3 gece konaklama
 • Kamp alanında alınacak 3 sabah kahvaltısı
 • Kamp alanında alınacak 3 akşam yemeği
 • Çadır-Mat -Uyku tulumu
 • Maske -dezenfektan -Ateş ölçer
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Gezzy Tur güvencesi
 • Gezzy Tur Kılavuzluk hizmeti
 • Gezi boyunca tüm otopark ücretleri

Covid-19 Pandemi (Sosyal Mesafe) Önlem ve Kurallarımız 

* Misafirlerimiz ateş ölçümü sonrasında maske dağıtılacak ve kontroller tamamlandığında araçlarımıza tek tek alınacaktır.
* Araçlarımızda oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre tasarlanmıştır. 
* Tur operatörlerimizin gösterdiği koltuklar haricinde farklı koltuk kullanımına ve/veya koltuk değişimine izin verilmeyecektir.
* Tur operatörlerimizin Covid-19 hakkında bilgilendirilmiş, pandemi sertifikası almıştır. Sağlıklı ve güzel bir tur geçirilmesi için tur operatörlerinin talimatlarına uyulmalıdır.
* Araçlarımızın ön ve arka kapılarında dezenfektan bulunmaktadır. 
* Pandemi sürecinde araçlarımızın içinde yiyecek ve içecek ikramları kaldırılmıştır. Aynı zamanda araç içerisinde dışarıdan (su) hariç içecek ve yiyecek girişine izin verilmeyecektir.

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu Tura Başlama

Değerli Misafirlerimiz belirtilen saat ve duraklardan sizleri alarak GEZZYTUR (Gezzytur.com) araç içi ikramlarımız eşliğinde hatıralarınızda iz bırakacak Olimpos Adrasan turumuza başlamak üzere yolculuğumuza başlıyoruz. Kütahya, Afyon, Burdur güzergahını takip ederek sabah saatlerinde Olimpos ‘a varıyoruz.

2. Gün

Adrasan

Sabahın erken saatlerinde şehrin bütün gürültüsünden uzak temiz hava ve doğanın kalbi Adrasan’da ki tesisimize ulaşıyoruz. Burada rehberlerimiz eşliğinde çadırlarımızı kuruyoruz. Sonrasında dileyen misafirlerimiz çadırlarında dinlenebilir, dileyen misafirlerimiz ise rehberimiz eşliğinde su oyunları oynayabilir veya çevre gezisine çıkabilir ya da geniş ve uzun bir kumsaldan oluşan bu sahilde gün boyu denizin tadını çıkabilir aksiyon ve macera seven misafirlerimiz günü daha da eğlenceli bir hale getirebilirler. (Muz, su kayağı, sörf vb.) Yürüyüş ve doğa fotoğrafçılığını seven misafirlerimiz bölge tam sizlik, manzara, doğa, deniz gibi muhteşem görselleri kare içine alabileceğiniz yerler oldukça ilginizi çekecektir. Gün boyu Güneşin ve denizin tadını doyasıya yaşadıktan sonra akşam yemeği için ortak alanda buluşuyoruz.

KEMER INFERNO / AURA CLUP 'a gidiyoruz: Akşam yemeğimizi tesiste aldıktan sonra, belirlenen saatlerde buluşup, kemerin en görkemli ve ünlü sanatçıların, özellikle yabancı turistlerin tercih ettiği gece kulüplerinden olan AURA CLUB veya KEMER INFERNO’ ya gidiyoruz. GezzyTur misafirleri için önceden rezervasyon yaptığımız clup’ da bize ayrılan yere geçip, dans, müzik, eğlence üçlüsünün bir arada yaşandığı bu gecenin doyasıya tadını çıkartıyoruz. Gecenin ilerleyen saatlerinde görsel şov köpük partisi ile gecenin finalini yapıp bu güzel eğlence mekanına veda ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz o gece gece kulübüne girmek istemezler ise Kemer merkezde ki diğer eğlence mekanlarını keşfedebilirler. Saat 03,00 civarı bizleri bekleyen aracımıza binip konakladığımız kamp alınana dönüş yapıyor ve istirahate çekiliyoruz. 

( Covid /19 sürecinden dolayı Ekstra tur Kemer İnferno yerine başka Ekstra programla değiştirebilir.)

Sabah Kahvaltısı: Yol üzeri dinlenme tesisleri (Ekstra)
Öğle Yemeği: Serbest olarak alınıyor (Ekstra)
Akşam Yemeği: Kamp alanında mangal veya set menü olarak alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)
Konaklama Oteli: Yörük obası kamp alanında yarım Pansiyon Konaklama

Güzergâh ve Rota Bilgileri: Bursa-Adrasan (598Km)
Mola Yerleri: Genç Ömür Dinlenme Tesisleri- Kolaylı Dinlenme Tesisleri   

3. Gün

Olimpos

Yeşilin en güzel tonlarına ve mavinin huzur veren güzelliğine gözlerimizi açarak güne başlıyoruz. Doğal ortamda doğa ile iç içe bir kahvaltı ardından rehberlerimiz eşliğinde bugün ki tur programımıza başlıyoruz. M.Ö 300 yıllarında inşa edilen Olımpos Antik kentini rehberimizin anlatımları ile gezdikten sonra Olımpos sahilinde deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarıyoruz. Yüzme molalarımızın ardından kamp alanımıza geçiyoruz ve akşam yemeğimizi tesiste aldıktan sonra Ekstra program olan Mehtap seyir turuna dileyen misafirlerimizle katılım sağlıyoruz. Bizi bekleyen teknemize binerek gökyüzünde ki yıldızların göz kırpması eşliğinde uygun bir koya demir atıyoruz. Eğlenceli ve romantik müzikler eşliğinde denizi seyrediyor ve hayallere dalıyoruz. İsteyen misafirlerimiz gece denize girebilir suyun keyfini çıkarabilir. Yeni hikayeler yazdığımız mehtap turumuzu sonlandırıyor ve çadırlarımızda huzur dolu bir uykuya dalıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Kamp alanında alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)
Öğle Yemeği: Serbest olarak alınıyor (Ekstra)
Akşam Yemeği: Kamp alanında set menü veya mangal olarak alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Konaklama Oteli: Yörük obası kamp alanında Yarım Pansiyon Konaklama
Güzergâh ve Rota Bilgileri: Olimpos -  Adrasan (10Km)

4. Gün

Türkiye`nin Maldivlerine Yolculuk

Gündoğumu ile birlikte çadırlarımızda gözlerimizi muhteşem bir doğaya açıyor ve doğada bizim için hazırlanmış kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltı ardından Bursa Çıkışlı Olımpos-Adrasan çadır turunda mavi bir yolculuğa yelken açıyoruz. Turkuaz mavisi denizin büyüleyici güzelliği ile bize bekleyen tekne turuna başlıyoruz. Milattan önceki yıllarda korsan gemilerinin gizlendiği (Sulu ada, Sazak Koyu, Akseki koyu, Korsan koyu, Ceneviz koyu, Amerikan koyu fener koyu) eşsiz güzellikteki koylarda hem yüzme fırsatı hem de manzarayı yakından fotoğraflama şansı bulabileceksiniz. (Ekstra) Öğle yemeğinde Çupra balığı yanında enfes salatası ve makarnanın tadına bakacağız. Yemek sonrası çay ve meyve ikramlarıyla sabah 10 :00’dan 18:00'a kadar doyasıya eğlence ve müziğin ardından turumuzu sonlandırıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama için kamp alanımıza dönüyoruz.

4.AKŞAM; Eşsiz deneyim trekking Yanartaş

Eski yunan efsanesinin yaşandığı Tahtalı dağının eteklerinde deniz seviyesinin 250 m yüksekliğinde bulunan Yanartaş ( Kimera ) bölgesine gidiyoruz.  Olımpos’un sönmeyen ateşi olarak bilinen bölgede 20’ye yakın açık kayalıkların içinde yanan taşlar vardır. Eğlenceli  ve bir o kadarda gizemli bu trekking turumuzda unutulmaz deneyimler yaşıyoruz. Maceramızı sonlandırıyor ve kamp alanımıza dönüyoruz. İsteyen misafirlerimizle ateş başı sohbetlerimizi yapıyor ve son gecemizin keyfini çıkarıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Kamp alanında alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)
Öğle Yemeği: Teknede çupra balığı, salata, makarna (Ekstra)
Akşam Yemeği: Kamp alanında alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)

Konaklama Oteli: Yörük obası kamp alanında Yarım Pansiyon Konaklama
Güzergâh ve Rota Bilgileri: Olimpos- Adrasan (10Km)

5. Gün

GÖYNÜK KANYONU`NDA EĞLENCE DOLU GÜN

Temiz havayı içimize çekerek güne merhaba diyoruz. Kamp alanında bizler için hazırlanan kahvaltımızı yaptıktan sonra çadırlarımızı topluyoruz 3 gün boyunca eşsiz doğası ve güzelliği bizi misafir eden Adrasan’dan arkamızda güzel anılar bırakarak ayrılıyoruz. Ve yine bizleri  Antalya sınırları içinde bekleyen ülkemizin en heyecan verici parkurlarından biri olan 

   Kemer‘in en popüler gezilecek yerlerinden birisi olan Göynük Kanyonu'na ulaşıyoruz, muhteşem doğası, ağaçları, şelaleleri ve havuzları ile doğa sporu sevenler açısından muhteşem bir yer. Göynük Kanyonunda eğlence dolu bir gün geçiriyoruz. İsteyen misafirlerimiz zıpline isteyen misafirlerimiz Kanyon safari etkinliklerine katılım sağlayabilir. 

 ‘’Tatil programı bitse de, dostluklar baki kalır ‘’ 

Yol üzerinde vereceğimiz molalar ve araç içi etkinlerimiz eşliğinde siz değerli Gezzy dostlarını almış olduğumuz noktalara bırakıyor ve bir başka gezzytur.com organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Kamp alanında  alınacaktır. (Tur Ücretine Dahil)
Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yol üzeri mola  tesislerinde (Ekstra)

Konaklama Yeri: DİKKAT BU GECE KONAKLAMA YOKTUR.
Güzergâh ve Rota Bilgileri: Olimpos- Bursa (694 Km)
TOPLAM KM :1408 km

EKSTRA  TURLARIMIZ

Tekne turu:(Ulaşım+ Öğle yemeği çupra + makarna + salata+meyva+çay)

Yanartaş gezisi: (Rehberlik+ ulaşım + ören yeri giriş )

Kanyon safari

Zıpline 

 Mehtap Tekne turu: (Ulaşım + tekneye giriş ücreti )

 Kemer Inferno & Aura Club : (Giriş + ulaşım )

Ekstra tur fiyatları özel gün ve dönemlerde bölgedeki işletmelerce değişebilir. Gezzy tour ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

NOT: Programda  bazı noktalar için rehberin öngörüsü üzerine farklılık uygulanabilir.

Tur hakkında Kısa Bilgiler

Bursa Çıkışlı Olimpos- Adrasan Çadır turu sizleri bekliyor. 3 gece çadır konaklamalı olan turumuz da Denizin sesiyle uyanacağınız, gökyüzündeki yıldızları en berrak haliyle göreceğiniz bir kamp turuna hazır olun! Çadır konaklamalı Olımpos -Adrasan turunda geniş ve uzun   bir kumsaldan oluşan sahilde masmavi denizin keyfini çıkarabileceksiniz. Gezzytur.com’un sizin konforunuz ve huzurunuz için hazırladığı bu turda yeni deneyimler yaşayacak, alışık olmadığınız bir tatilin keyfini çıkaracaksınız. Neler yapacağız dediğinizi duyar gibiyiz.  Doğa ile iç içe denize yakın bir noktada bulunan kamp alanımıza yerleşecek ve akşamları ateş başında sınırsız eğleneceğiz.  Hem doğa turu hem kültür turunu aynı anda yaşayacaksınız. Olımpos Antik kentinin mistik havasını hissedecek, Olımpos sahilinde deniz kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkaracaksınız.  Özel tekne turu ile mehtap keyif turu nda ayın denize yansımasını seyredecek romantik ve unutulmaz anlara şahit olacaksınız. Sizlerde bu ve bunun gibi güzel anları yaşamak için GezzyTur’un sizler için hazırlamış olduğu Bursa kalkışlı Olımpos – Adrasan çadır turuna katılmayı unutmayın

Tur Hareket Detayları

Kalkış Durakları ve Saatleri:
 • Kent Meydanı AVM (00:00)
 • Kestel (00:30)
 • İnegöl (01:00)
 • Bozüyük Ömür Dinlenme Tesisleri (01:45)
 • Korupark AVM (23:00)
 • Görükle (Ada Kahvesi Önü) (23:30)
 • Uludağ Uni. Metro (23:35)
 • Özdilek Park AVM (23:40)
 • Beşevler Metro (23:45)
 • Küçük Sanayi Metro (23:45)
 • Acemler Metro (23:50)
 • Nilüfer Metro (23:50)
 • Sırameşeler Metro (23:55)
Tur Hareket Tarihleri: 04, 11, 18, 25 Ağustos • 01, 08, 15 Eylül

Dönemsel Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
04.08.2021849,90 TL899,90 TL --Taksitler »
11.08.2021849,90 TL899,90 TL --Taksitler »
18.08.2021849,90 TL899,90 TL --Taksitler »
25.08.2021849,90 TL899,90 TL --Taksitler »
01.09.2021849,90 TL899,90 TL --Taksitler »
08.09.2021849,90 TL899,90 TL --Taksitler »
15.09.2021849,90 TL899,90 TL --Taksitler »

Yorumlar


Olimpos Adrasan Kamp Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gezzy Tur araçları ile Gidiş – Dönüş Ulaşım
 • 1618 Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Çadırda 3 gece konaklama
 • Kamp alanında alınacak 3 sabah kahvaltısı
 • Kamp alanında alınacak 3 akşam yemeği
 • Çadır-Mat -Uyku tulumu
 • Maske -dezenfektan -Ateş ölçer
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Gezzy Tur güvencesi
 • Gezzy Tur Kılavuzluk hizmeti
 • Gezi boyunca tüm otopark ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Gezi boyunca yaılan kişisel harcamalar
 • Öğlen Yemekleri 
 • Eksta belirtilen tüm organizasyonlar
 • Müze ve ören yerleri

EK BİLGİLER - REZERVASON VE GENEL ŞARTLAR:

 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklamak ve çevre gezileri ile birlikte bir paket olup ayrı düşünülemez.
 • Rezervasyon esnasında veya sonrasında kesinlikle araç içi koltuk numarası sözü ve garantisi verilmez. Koltuk numaraları sistematik bir şekilde belirli bir algoritma kullanarak sistem tarafından otomatik olarak atanmaktadır. Koltuk numaralarını ayarlama işi gezi tarihinden 2(iki) iş günü öncesinden yapılmaktadır.
 • Gezimiz; minimum 15 kişi katılım şartı ile hareket etmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal ve erteleme bildirim tarihi gezi hareket tarihinden, konaklamalı gezilerde 2(iki) gün, günübirlik turlarımızda ise 1(Bir) gün öncesidir ve iptal veya erteleme bilgisi tarafınıza bildirilecektir. Bu süreç yasal bir süreç olduğundan misafirlerimizin tazminat hakkı yoktur.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakları iade edilmez.
 • Otobüslü Turlarda 00-3,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. 00-3,99 çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 04-6,99 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.
 • Turumuzu yöneten rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 • Mücbir koşullar nedeni ile misafirlerimizin konaklama yerlerine gidememesi, hava, kara ve deniz yolu ulaşımının gerçekleştirilememesi veya eksik kalması, paket turların gerçekleşememesi gibi ön görülemez nedenlerle hizmetin tamamlanamaması durumunda tüketicini bir hak talebinde bulunamaz. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GezzyTur kesinlikle sorumlu değildir.
 • Acentelerimizin turlarına katılmak isteyen konukların kesin rezervasyon için tur ücretinin %50’si ön ödeme ile ön rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Geri kalan bakiye ise gezi hareket tarihinden önce mutlaka yapılmalıdır. Ödemeleri tamamlanmamış rezervasyonlar kesinleşmiş sayılmaz.  Kampanyalı turlarımızda ise (erken rezervasyon veya benzeri) toplam gezi ücretinin tamamını ödemeleri gerekmektedir.
 • İnternet sitemizden Online olarak kredi kartı ile ilgili turu alan konuklarımıza Voucher gönderim işlemi ve sözleşmesi mail yolu ile iletilecektir. (Rezervasyon esnasında mail adresinizi bildirmeniz gerekmektedir.)
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffatkanamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
 • Ekstra turlar, kişi Sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda GezzyTur ’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.
 • Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili GezzyTur ’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
 • Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, GezzyTur ’un sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Programda belirtilen mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri tur fiyatına dahil değildir.
 • Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

EK BİLGİLER:

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA:

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden, 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1 ve 2 gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. 3 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 50 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

MÜZEKART BİLGİSİ
Müze Kart Tur fiyatına dâhil değildir. Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dâhil değildir. (Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında müzekart ekletebilirler.

PANAROMİK ŞEHİR GEZİLERİ

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03,99-11,99 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.

Turumuz sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

KONAKLAMALAR HAKKINDA

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

DUYURU: Bölgelerde verilen serbest zaman süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest zamanlar turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte çıkış verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.  Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da bu duruma paralel olarak aynı şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan 14:00 giriş – 12:00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi kültür turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08:00’dir. Ancak programının yoğunluğuna göre bu saatlerde değişikliğe gidilebilir. Böyle bir duruma, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlerimize bildirilmektedir.

ÖNERİLER:

Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.

Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkânı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.) yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

NOT: Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 16+1 veya 19 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 16+1 veya 19 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

Yukarıda bulunan şartlar, bilgilendirme ve Tur programı Gezzytur tarafından özgün olarak yazılmıştır. Her hangi bir şekilde programın kopyalanması ve yayınlanması yasaktır. TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA uygun olarak hazırlanmış olup, program içeriğindeki detaylar ayrı düşünülemez.

İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Şartları

İptal, iptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                                

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu gibi durumlarda Gezzy Tur misafirlerine Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal ve erteleme bildirim tarihi gezi hareket tarihinden, konaklamalı gezilerde 2(iki) gün, günübirlik turlarımızda ise 1(Bir) gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Gezzy Tur ’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi pandemi sürecinde verilen iptal iade yeni sürecinden dolayı 64 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade politikalarımız gereği rezervasyon sözleşmenizi ve para makbuzunuzu yanınızda bulundurunuz.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75'ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler altmış dört (64) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iade yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.

Kredi kartına Gezzytur tarafından iade edilen ödemeniz bankanıza bağlı olarak 7 ila 14 iş günü içerisinde hesabınıza geri iade olunur. Ve yine kullandığınız bankaya göre bu süreç değişmektedir.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, E- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Gezzy Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olamaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.