Fethiye (Likya ) Turu 3 Gece Otel Konaklamalı

Fiyat Hesapla veya Rezervasyon Yap


Tur Detayları

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gezzy Tur araçları ile Gidiş – Dönüş Ulaşım
 • 1618 Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Seçilen otellerde 3 gece Konaklama
 • Otelde alınacak 3 sabah kahvaltısı açık büfe
 • Otelde alınacak 3 akşam yemeği açık büfe
 • Gökova Tekne Turu (2. Tekne Turu) 
 • 2. Gün Öğle Yemeği Izgara Tavuk veya Köfte, Makarna, Salata, Karpuz
 • Gezzy Tur araç içi soğuk sıcak ikramlar
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Gezzy Tur güvencesi
 • Gezzy Tur Kılavuzluk hizmeti
 • Gezi boyunca tüm otopark ücretleri

Covid-19 Pandemi (Sosyal Mesafe) Önlem ve Kurallarımız 

* Misafirlerimiz ateş ölçümü sonrasında maske dağıtılacak ve kontroller tamamlandığında araçlarımıza tek tek alınacaktır.
* Araçlarımızda oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre tasarlanmıştır. 
* Tur operatörlerimizin gösterdiği koltuklar haricinde farklı koltuk kullanımına ve/veya koltuk değişimine izin verilmeyecektir.
* Tur operatörlerimizin Covid-19 hakkında bilgilendirilmiş, pandemi sertifikası almıştır. Sağlıklı ve güzel bir tur geçirilmesi için tur operatörlerinin talimatlarına uyulmalıdır.
* Araçlarımızın ön ve arka kapılarında dezenfektan bulunmaktadır. 
* Pandemi sürecinde araçlarımızın içinde yiyecek ve içecek ikramları kaldırılmıştır. Aynı zamanda araç içerisinde dışarıdan (su) hariç içecek ve yiyecek girişine izin verilmeyecektir.

Tur Programı

1. Gün

GECE YOLCULUĞU İLE TURA BAŞLAMA

Değerli misafirlerimiz, belirtilen saat ve duraklardan hareket ile gece yolculuğumuz başlıyor. GEZZYTUR (gezzytur.com) araç içi ikramlarımız eşliğinde Bursa- Balıkesir- İzmir güzergâhını takiben Muğla- Akyaka`ya hareket ediyoruz. Sabah saat 09.00- 10.00 gibi Akyaka’da oluyoruz.

2. Gün

AZMAK ÇAYI TEKNE TURU- GÖKOVA KÖRFEZİ TEKNE TURU- AKYAKA KASABASI- CLEOPATRA PLAJI- SEDİR ADASI- GELİBOLU ADASI- LACİVERT KOY- FETHİYE

İzmir Orman Restoranda aldığımız sabah kahvaltısının ardından (ekstra) Gökova Körfezinde bulunan Akyaka Kasabası`na varıyoruz. Azmak Çayı`ndan akıntının yönünde denize doğru ilerliyoruz. Suyun altındaki flora ve faunayı 5 metre derinlikteki manzarayı seyrederken "biz neden burada yaşamıyoruz" diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuza  çıkıyoruz. (ekstra) Azmak çayı Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden Gökova`ya hareket ediyoruz. Akyaka`da ikinci olarak Gökova Tekne Turumuza çıkıyoruz. (2. Tekne Turu) Gelibolu Adası, İnce Kum, Su Altı Mağaraları, Lacivert Koy yüzme molaları ardından Sedir Adasına çıkıyoruz. Sedir Adası`nda vereceğimiz yüzme molası esnasında misafirlerimiz Cleopatra Plajı`nda yüzme imkanı bulacaklardır. Sonrasında Akyaka`ya geri dönüyoruz. Akyaka beldesinden bedenen ayrılıp ruhumuzu Gökova Körfezi`nde bırakıp Fethiye ye doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama FETHİYE otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: İzmir - Orman Restoran Serbest Olarak Alınacak (Tur Ücretine Dahil Değildir)   
Öğle Yemeği: Izgara Tavuk veya Köfte, Makarna, Salata, Karpuz (Tur Ücretine Dahildir)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama:  Atlas Hotel Fethiye vb. Fethiye otellerinde konaklama
Mola Tesisleri: Susurluk Yasa Tesisleri ve İzmir- Aydın Otobanı Varan Dinlenme Tesisleri
Tekne Turu: 2.Tekne Turu (Tur Ücretine Dahildir)

3. Gün

KELEBEKLER VADİSİ MAVİ YOLCULUK TEKNE TURU- ÖLÜDENİZ- ST. NICHOLAS ADASI- CAMEL BEACH- AKVARYUM KOYU- YÜZME MOLALARI- RUM KÖYÜ KAYAKÖY

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Ölüdeniz `den teknemize binerek denizin mavisiyle kucaklaşıp ve eğer şanslıysanız Tiger Kelebeklerini `de görebileceğiniz turumuza başlıyoruz. Kelebekler Vadisi Turumuza (3.Tekne Turu) çıkıyoruz. (Ekstra) Bu turumuzda, Kelebekler Vadisi, Soğuksu, St. Nicholas Adası, Camel Beach, Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz noktalar olacak ve bu noktalarda yüzme molalarımız olacak. Tekne turumuz sonrasında sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ`dan aşağıya atan Belcekız`ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz`de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz`deki keyifli dakikaların ardından eski adı Levissi olan Kayaköy`e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması`nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy`ü gezerken 1920`li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Eğlenmek isteyen misafirlerimizi Kayaköy`deki canlı müzik yapılan mekânımıza götürüyoruz. (Ekstra)


Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Tur Ücretine Dahildir)
Öğle Yemeği: Kelebekler Vadisi Tekne: Balık veya Izgara Seçeneği, Makarna, Salata (Tekne turu Ücretine Dahildir)
Tekne Turu: 3.Tekne Turu (Tur Ücretine Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Atlas Hotel Fethiye vb. Fethiye otellerinde konaklama
Rota: Otel- Ölüdeniz (17 Km) Ölüdeniz - Kayaköy (7 Km)  Kayaköy  -  Otel (13 Km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 37 Km
Otele Giriş Saati: 19.30

4. Gün

PATARA PLAJI- KAPUTAŞ PLAJI- KEKOVA TEKNE TURU- ÜÇAĞIZ- BATIK ŞEHİR- KALKAN- SİMENA KALESİ- MEİS ADASI - KAŞ

Değerli misafirlerimiz, sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasın da Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen 18 km`lik Saklıkent Kanyonunda, buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Soğuk suya doyamayan misafirlerimiz ise Karaçay Nehri üzerinde 5 km parkurda şişme botlarla rafting yapabilirler. (Ekstra) 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye`nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara`ya gidiyoruz. Buranın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben, Kınık- Kalkan güzergâhını takip ederek Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı`nda otopark müsaitlik durumuna göre fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Kaş`ta vereceğimiz kısa molada isteyenler taze sıkılmış portakal suyu içebilir ve ülkemize enyakın Yunan Adası olan Meis Adası`nı fotoğraflayabilirler. Ardından Üçağız Köyü`ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza  (ekstra)  çıkıyoruz.  Tekne turumuzda Anadolu`nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesini ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyubu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Tur Ücretine Dahildir)
Öğle Yemeği: Balık veya Izgara Seçeneği, Makarna, Salata (Tekne turu Ücretine Dahildir)
Tekne Turu:(Tur Ücretine Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup (Tur Ücretine Dahildir)

Konaklama: Atlas Hotel Fethiye vb. Fethiye otellerinde konaklama
Rota: Otel- Patara (75 km) Patara- Üçağız Kekova (75 km) Üçağız Kekova- Otel (150 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 300 Km
Otele Giriş Saati: 19.00

5. Gün

GÖCEK - DALYAN TEKNE TURU - İZTUZU PLAJI YÜZME MOLASI - CARETTA & CARETTA - KAUNOS KRAL KAYA MEZARLARI - KATRANCI KOYU

Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısından sonra Dalyan`a doğru yola çıkıyoruz. Dalaman ve Ortaca üzerinden geçip Karia Uygarlığının önemli kentlerinden biri olan Kaunos Antik Kenti`nin karşısında, bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan kasabasından Dalyan Tekne Turumuza ( extra ) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy. tarihlenen Dalyan`ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarlarını (Panoramik) görüyoruz. Caretta - Caretta Kaplumbağalarının Akdeniz`deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajında yüzme molası sonrası Göçek`e uğruyoruz. Marinasında pahalı tekneleri ve güzelliği ile herkesi büyüleyen şirinliği ile Göcek`teki gezimizi tamamlayarak, Katrancı Koyunun güzel manzarasını görerek ve fotoğraflarını çekerek istemeyerek de olsa LİKYA turumuzu sonlandırıp İstanbul`a doğru yola çıkıyoruz. Sizleri tekrar aldığımız noktalara geri bırakarak Bir daha ki GEZZYTUR (gezzytur.com) organizasyon ve gezilerinde bir araya gelmek üzere vedalaşıyoruz. Turumuzun sonu Hoşçakalın.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır (Tur Ücretine Dahildir)
Öğle Yemeği: Dalyan Restaurant: Zengin Açık Büfe Menüsü veya set menü (ekstra)
Tekne Turu: 5.Tekne Turu (Tur Ücretine Dahil değil extra)
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda İzmir- Aydın Otobanı Varan Dinlenme Tesislerinde alınacaktır (Tur Ücretine Dahil Değildir)

Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR
Mola Tesisleri: Susurluk Yörsan Tesisi

Tur hakkında Kısa Bilgiler

TURUN TOPLAM SÜRESİ: 4 GECE 5 GÜN (GECE YOLCULUKLARI DAHİL)

KONAKLAMA GÜN SAYISI: 3 GECE KONAKLAMA (YARIM PANSİYON)
GEZİLECEK YERLER VE AKTİVİTELER: GÖKOVA KÖRFEZİ - AKKAYA KASABASI - AZMAK ÇAYI - GÖKOVA - GELİBOLU ADASI - İNCE KUM SU ALTI MAĞARALARI - LACİVERT KOY BOL YÜZME MOLASI - SEDİR ADASI - KLEOPATRA PLAJI - FETHİYE - ÖLÜDENİZ - KELEBEKLER VADİSİ - SOĞUK SU - ST. NİCHOLAS ADASI, CAMEL BEACH AKVARYUM KOYU - BABADAĞ - BELCEKIZ KOYU - KAYAKÖY -  EŞEN ÇAYI - SAKLIKENT KANYONU - KARAÇAY NEHRİ - PATARA - KAPUTAŞ PLAJI - KAŞ - ÜÇAĞIZ KÖYÜ - KEKOVA TEKNE TURU - SİMENA KALESİ - BATIK ŞEHİR - HAMİDİYE KOYU - TERSANE KOYU - KAUNOS ANTİK ŞEHRİ - DALYAN - İZTUZU PLAJI - GÖÇEK - KATRANCI KOYU - 
KALKIŞ SAATLERİ VE DURAKLARI: GECE HAREKET EDER

 • 21.30 BAKIRKÖY İNCİRLİ ALFEMO ÖNÜ 
 • 21:45 MECİDİYEKÖY YAPIKREDİ BANKASI ÖNÜ
 • 22.15 KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ ÖNÜ 
 • 22.30 KARTAL KÖPRÜSÜ DURAĞI 
 • 22.45 ÇAYIROVA MCDONANS ÖNÜ 
 • 01:00 BURSA YALOVA YOLU ÖZDİLEK ÖNÜ
 • 01:15 BURSA NİLÜFER MİGROS ÖNÜ
 • 02.15 MUSTAFA KEMAL PAŞA TERMİNAL ÖNÜ
 • 02:45 SUSURLUK YASA DİNLENME TEHSİSİ
 • 03:30 BALIKESİR TERMİNAL ÖNÜ

Tur Hareket Detayları

Kalkış Durakları ve Saatleri:
 • Bursa Yalova Yolu Özdilek Önü (01:00)
 • Nilüfer Migros Önü (01:15)
 • Mustafa Kemal Paşa (02:00)
 • Susurluk Yasa Dinlenme Tesisleri (02:45)
 • Balıkesir Terminal Önü (03:30)
 • Bakırköy İncirli Alfemo Önü (21:30)
 • Mecidiyeköy Yapıkredi Bankası Önü (21:45)
 • Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü (22:15)
 • Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü) (22:30)
 • Çayırova Mc Donalds Önü (22:45)
 • İzmit Halk Evi Durağı ( Asya Otel Karşısı ) (23:30)
Tur Hareket Tarihleri: 04, 11, 18, 25 Ağustos • 01, 08, 15, 22, 29 Eylül

Dönemsel Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
04.08.20211.199,90 TL1.449,90 TL 1.199,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 899,90 TL
Taksitler »
11.08.20211.199,90 TL1.449,90 TL 1.199,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 899,90 TL
Taksitler »
18.08.20211.199,90 TL1.449,90 TL 1.199,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 899,90 TL
Taksitler »
25.08.20211.199,90 TL1.449,90 TL 1.199,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 899,90 TL
Taksitler »
01.09.20211.199,90 TL1.449,90 TL 1.199,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 899,90 TL
Taksitler »
08.09.20211.199,90 TL1.449,90 TL 1.199,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 899,90 TL
Taksitler »
15.09.20211.199,90 TL1.449,90 TL 1.199,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 899,90 TL
Taksitler »
22.09.20211.199,90 TL1.449,90 TL 1.199,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 899,90 TL
Taksitler »
29.09.20211.199,90 TL1.449,90 TL 1.199,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 899,90 TL
Taksitler »

Yorumlar


Fethiye (Likya ) Turu 3 Gece Otel Konaklamalı Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gezzy Tur araçları ile Gidiş – Dönüş Ulaşım
 • 1618 Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Seçilen otellerde 3 gece Konaklama
 • Otelde alınacak 3 sabah kahvaltısı açık büfe
 • Otelde alınacak 3 akşam yemeği açık büfe
 • Gökova Tekne Turu (2. Tekne Turu) 
 • 2. Gün Öğle Yemeği Izgara Tavuk veya Köfte, Makarna, Salata, Karpuz
 • Gezzy Tur araç içi soğuk sıcak ikramlar
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Gezzy Tur güvencesi
 • Gezzy Tur Kılavuzluk hizmeti
 • Gezi boyunca tüm otopark ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Sabah alınacak ilk kahvaltı
 • 4. Öğle yemeği  
 • Kelebekler Vadisi Turu (3.Tekne Turu) 
 • Son akşam alınacak olan akşam yemeği
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

EK BİLGİLER - REZERVASON VE GENEL ŞARTLAR:

 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklamak ve çevre gezileri ile birlikte bir paket olup ayrı düşünülemez.
 • Rezervasyon esnasında veya sonrasında kesinlikle araç içi koltuk numarası sözü ve garantisi verilmez. Koltuk numaraları sistematik bir şekilde belirli bir algoritma kullanarak sistem tarafından otomatik olarak atanmaktadır. Koltuk numaralarını ayarlama işi gezi tarihinden 2(iki) iş günü öncesinden yapılmaktadır.
 • Gezimiz; minimum 15 kişi katılım şartı ile hareket etmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal ve erteleme bildirim tarihi gezi hareket tarihinden, konaklamalı gezilerde 2(iki) gün, günübirlik turlarımızda ise 1(Bir) gün öncesidir ve iptal veya erteleme bilgisi tarafınıza bildirilecektir. Bu süreç yasal bir süreç olduğundan misafirlerimizin tazminat hakkı yoktur.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakları iade edilmez.
 • Otobüslü Turlarda 00-3,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. 00-3,99 çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 04-6,99 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.
 • Turumuzu yöneten rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 • Mücbir koşullar nedeni ile misafirlerimizin konaklama yerlerine gidememesi, hava, kara ve deniz yolu ulaşımının gerçekleştirilememesi veya eksik kalması, paket turların gerçekleşememesi gibi ön görülemez nedenlerle hizmetin tamamlanamaması durumunda tüketicini bir hak talebinde bulunamaz. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GezzyTur kesinlikle sorumlu değildir.
 • Acentelerimizin turlarına katılmak isteyen konukların kesin rezervasyon için tur ücretinin %50’si ön ödeme ile ön rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Geri kalan bakiye ise gezi hareket tarihinden önce mutlaka yapılmalıdır. Ödemeleri tamamlanmamış rezervasyonlar kesinleşmiş sayılmaz.  Kampanyalı turlarımızda ise (erken rezervasyon veya benzeri) toplam gezi ücretinin tamamını ödemeleri gerekmektedir.
 • İnternet sitemizden Online olarak kredi kartı ile ilgili turu alan konuklarımıza Voucher gönderim işlemi ve sözleşmesi mail yolu ile iletilecektir. (Rezervasyon esnasında mail adresinizi bildirmeniz gerekmektedir.)
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffatkanamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
 • Ekstra turlar, kişi Sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda GezzyTur ’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.
 • Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili GezzyTur ’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
 • Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, GezzyTur ’un sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Programda belirtilen mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri tur fiyatına dahil değildir.
 • Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

EK BİLGİLER:

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA:

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden, 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1 ve 2 gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. 3 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 50 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

MÜZEKART BİLGİSİ
Müze Kart Tur fiyatına dâhil değildir. Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dâhil değildir. (Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında müzekart ekletebilirler.

PANAROMİK ŞEHİR GEZİLERİ

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03,99-11,99 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.

Turumuz sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

KONAKLAMALAR HAKKINDA

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

DUYURU: Bölgelerde verilen serbest zaman süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest zamanlar turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte çıkış verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.  Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da bu duruma paralel olarak aynı şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan 14:00 giriş – 12:00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi kültür turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08:00’dir. Ancak programının yoğunluğuna göre bu saatlerde değişikliğe gidilebilir. Böyle bir duruma, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlerimize bildirilmektedir.

ÖNERİLER:

Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.

Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkânı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.) yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

NOT: Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 16+1 veya 19 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 16+1 veya 19 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

Yukarıda bulunan şartlar, bilgilendirme ve Tur programı Gezzytur tarafından özgün olarak yazılmıştır. Her hangi bir şekilde programın kopyalanması ve yayınlanması yasaktır. TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA uygun olarak hazırlanmış olup, program içeriğindeki detaylar ayrı düşünülemez.

İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Şartları

İptal, iptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                                

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu gibi durumlarda Gezzy Tur misafirlerine Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal ve erteleme bildirim tarihi gezi hareket tarihinden, konaklamalı gezilerde 2(iki) gün, günübirlik turlarımızda ise 1(Bir) gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Gezzy Tur ’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi pandemi sürecinde verilen iptal iade yeni sürecinden dolayı 64 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade politikalarımız gereği rezervasyon sözleşmenizi ve para makbuzunuzu yanınızda bulundurunuz.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75'ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler altmış dört (64) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iade yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.

Kredi kartına Gezzytur tarafından iade edilen ödemeniz bankanıza bağlı olarak 7 ila 14 iş günü içerisinde hesabınıza geri iade olunur. Ve yine kullandığınız bankaya göre bu süreç değişmektedir.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, E- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Gezzy Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olamaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.