Karadeniz Rüyası ve Batum Turu 5 Gece

Fiyat Hesapla veya Rezervasyon Yap


Tur Detayları

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gezzy Tur araçları ile Gidiş – Dönüş Ulaşım
 • 1618 Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Seçilen otellerde 5 gece Konaklama
 • Otelde alınacak 5 sabah kahvaltısı açık büfe
 • Otelde alınacak 5 akşam yemeği açık büfe
 • Gezzy Tur araç içi soğuk sıcak ikramlar
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Gezzy Tur güvencesi
 • Gezzy Tur Kılavuzluk hizmeti
 • Gezi boyunca tüm otopark ücretleri

Covid-19 Pandemi (Sosyal Mesafe) Önlem ve Kurallarımız 

* Misafirlerimiz ateş ölçümü sonrasında maske dağıtılacak ve kontroller tamamlandığında araçlarımıza tek tek alınacaktır.
* Araçlarımızda oturma düzeni sosyal mesafe kurallarına göre tasarlanmıştır. 
* Tur operatörlerimizin gösterdiği koltuklar haricinde farklı koltuk kullanımına ve/veya koltuk değişimine izin verilmeyecektir.
* Tur operatörlerimizin Covid-19 hakkında bilgilendirilmiş, pandemi sertifikası almıştır. Sağlıklı ve güzel bir tur geçirilmesi için tur operatörlerinin talimatlarına uyulmalıdır.
* Araçlarımızın ön ve arka kapılarında dezenfektan bulunmaktadır. 
* Pandemi sürecinde araçlarımızın içinde yiyecek ve içecek ikramları kaldırılmıştır. Aynı zamanda araç içerisinde dışarıdan (su) hariç içecek ve yiyecek girişine izin verilmeyecektir.

Tur Programı

1. Gün

Gece Yolculuğu - Tura Başlangıç

Siz saygıdeğer misafirlerimizi belirtilen saat ve duraklardan alarak GezzyTur (Gezzytur.com) araç içi ikramlarımız eşliğinde hatıralarınızda iz bırakacak Yeşil Karadeniz turumuza başlamak üzere yolculuğumuza başlıyoruz. İzmit- Bolu istikameti üzerinden vereceğimiz molalar ile birlikte sabahın erken saatlerinde Amasya’ya varıyoruz.

 

İSTANBUL HAREKET DURAKLARI

21:00 Bakırköy İncirli Alfemo Önü

  21:30 Mecidiyeköy Yapı Kredi Bankası Önü

  22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi

 

BURSA HAREKET DURAKLARI

21:00 Korupark Avm Önü

21:30 Kent Meydanı Avm Önü

 

2. Gün

Ferhat ve Şirin Su Kanalı - Mumyalar Müzesi - Gök Medrese Cami - Amasya Müzesi - 2.Beyaztıt Külliyesi - Şehzadeler Parkı - Alçak Köprü - Yalı Boyu Evleri - Amasya kalesi - Kral kaya Mezarlıkları - Hazeranlar Konağı-Bandırma Vapuru

Değerli misafirlerimiz, yol üzerinde vereceğimiz kahvaltımızın ardından Osmanlı Devleti`nin arka bahçelerinden olan ve Yeşil Irmak`ın şekillendirdiği bu güzel şehirde ilk olarak Ferhat`ın Şirin için dağları deldiğini bilmek yetmez diyoruz ve bu aşka tanıklık etmek üzere Ferhat İle Şirin Su Kanalı`nı ziyaret ediyoruz. Bu aşk hikâyesini bir de rehberimizden dinledikten sonra Selçuklu Valilerinden Torumtay`ın yaptırdığı Gök Medrese Camii`ni panoromik olarak görüp Amasya Müzesi`ne geçiyoruz. Burada Tunç Çağı, Hitit, Urartu, Frig, İskit, Pers, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait Arkeolojik, Etnografik, Sikke, mühür, El Yazması gibi örnekleri ve İlhanlılar dönemine ait mumyaları görüyoruz. Osmanlı Sultanı II. Beyazıt tarafından 26 yıl valilik yaptığı Amasya`ya armağan olarak 1482- 1486 arasında Mimar Şemseddin Ahmet`e yaptırılan II. Beyazıt Külliyesi içerisinde bulunan Camiyi gezip, Kütüphane, Aşevi yapılarını görüyor, Yeşilırmak`ın kenarındaki Şehzadeler Parkında yapacağımız kısa yürüyüşün ardından Roma dönemine ait, Alçak Köprü üzerinde fotoğraf molası veriyor ve Yalı Boyu evlerini en güzel noktadan fotoğraflıyoruz. Amasya Kalesi`ni ve Helenistik Dönemde bölgede hüküm sürmüş Mitridat Krallığına ait Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüp fotoğrafladıktan sonra 1865 yılında inşa edilen Osmanlı döneminin en zarif sivil mimari örneklerinden birisi olan Hazeranlar Konağı ziyaret edip Hükümet Köprüsü ile Saat Kulesinin yapım hikâyesini rehberimizden dinliyoruz. Öğle yemeği için verilecek mola sonrasında Samsun`a hareket ediyoruz. Tarihimizde çok önemli yeri olan Samsun`a ulaştığımızda ilk olarak Mustafa Kemal Atatürk`ün Milli Mücadeleyi başlatmak için 19 Mayıs 1919 da silah arkadaşlarıyla birlikte İstanbul`dan Samsun`a geldikleri Bandırma Vapurunun içerisi müze olarak dizayn edilen birebir kopyasının da bulunduğu Milli Mücadele Parkı`na ulaşıyor ve Bandırma Vapurunu ziyaret ediyoruz. Ziyaret sonrası otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği Otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Belirlenen restoranda veya serbest olarak alınıyor. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye ettiği restaurantta (Ekstra)

Akşam Yemeği: Konaklama otelimizde açık büfe olarak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)

Konaklama Oteli: Fatsa Yalçın Resort- Amazon Aretias- Grand Atakum vb otellerde  yarım pansiyon konaklama

Güzergâh ve Rota Bilgileri: Bursa - Amasya (726 Km) | Sinop Çevre gezileri( 25Km) | Sinop - Samsun (158Km) Samsun -Ordu (148Km)

   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 1047Km

Mola Yerleri: Unova Dinlenme Tesisleri-Derindere Dinlenme Tesisleri -  Terme Ulusoy Dinlenme Tesisleri Yol Üzeri ihtiyaç molaları için OPET

3. Gün

Ordu Boztepe Teleferik - Giresun Kalesi - Kuzalan Şelalesi - Mavi Göl - Fındık Alışverişi - Trabzon

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ülkemizin kullanılmakta olan en uzun tünellerinden Nefise AKÇELİK tünelinden (3820 m) geçip rehberimizden alacağımız bilgiler eşliğinde Ordu kentinin sembolü Boztepe` ye teleferikle çıkma imkânı (Ekstra) bulabileceğimiz teleferik parkta serbest zaman veriyoruz. Boztepe` de Ordu`yu ve tüm Karadeniz coğrafyasını ayaklarımızın altında hissedeceğiz. Geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında Ordu`dan ayrılıyor, Giresun Adasıve M.Ö Farnakes döneminde inşa edilen Giresun Kalesini panoramik olarak görüp, Aksu Deresi eşliğinde sol yakamıza fındık bahçelerini alarak Pınarlı Köyü sınırlarındaki doğa harikası Kuzalan Tabiat Parkına varıyoruz. Aracımızdan ayrılıyor kısa bir yürüyüş sonrasında 20 Mt.den akan ve görselliğiyle sizleri büyüleyeceğini düşündüğümüz Kuzalan Şelalesini fotoğraflıyoruz. Görsel şölenin izlenmesinin ardından hemen yanı başında saklı cennet Mavi Gölü görmeye gidiyoruz. Beş adet küçük gölden oluşan sodalı su ile tatlı suyun bir araya gelmesiyle Karadeniz`de tek olma özelliğine sahip Mavi Gölü seyir terasından izliyoruz. Doğanın muhteşem oluşumu olan Mavi Gölden ayrılıyor, fındık ürünleri alışverişlerimizi yaptıktan sonra Trabzon`daki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelimizde açık büfe olarak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)

Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye ettiği restoranda Meşhur Akçaabat Köftecisi (Ekstra)

Akşam Yemeği: Konaklama otelimizde açık büfe olarak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)

Konaklama Oteli:  Zarha resort otel- Sümela Holiday Otel- Uzungöl Elite otel  yarım pansiyon konaklama

Güzergâh ve Rota Bilgileri: Ordu - Giresun (48Km) - Giresun - Mavigöl ( 120 Km) - Giresun - Trabzon (130Km)

  Toplam Kat Edilecek Mesafe: 300 Km

  Mola Yerleri: Yol Üzeri ihtiyaç molaları için OPET

 

 

4. Gün

: Gülbahar Hatun Cami, İç Kale ve Zağnos Vadisi (Panaromik) - Atatürk Köşkü - Altındere Vadisi - Maçka - Sümela Manastırı - Zigana - Hamsi Köy - Uzungöl - Fırtına Vadisi

Değerli Misafirlerimiz; Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, Trabzon` da Soğuksu Mevkiine çıkarken Gülbahar Hatun Camii` ni, İç Kale ve Zağnos Vadisini (Panaromik) görüyor ve Ladin ağaçları arasından geçerek, bir Rum iş adamına ait olan ve sonrasında Trabzon halkı tarafından Atatürk` e hediye edilen Atatürk Köşkü` nü geziyoruz. Gezi sonrasında Trabzon` a özgü bir el sanatı olan Trabzon Hasırı, Telkâri ve Trabzon`da sadece beş ailenin yaptığı Kazaziye işlerini yapan ustaların marifetli ellerinde hazırlanan ürünleri görme fırsatı bulduktan sonra alışveriş için kısa bir zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından, Altındere Milli Parkına gitmek üzere Maçka`ya hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkında bizleri bekleyen minibüslerimizle Karadağ`ın eteklerinde kurulmuş Sümela Manastırına ulaşıyoruz. Ziyarete açık olan bölümleri gezdikten sonra vereceğimiz serbest zamanda doğanın tadını çıkarabilir, muhteşem fotoğraflar çekilebilirsiniz. (T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Sümela Manastırı 2015 yılından beri yenileme ve güçlendirme çalışması içerisinde olduğundan manastır içerisine ziyaret yapılamamaktadır. Restorasyon çalışmaları dâhilinde geziye açılacak bölümler olması durumunda rehber eşliğinde gezilebilecektir.) Keyifli anlarımızın ardından Rumcanın yerel lehçesinde "Geçit" anlamına gelen antik çağlardan beri ticaret yolları üzerindeki bir geçit olarak önemini koruyan Zigana`ya gidiyor, Arapça Hamse (Beş) Köyden gelen Hamsiköy` ü panoramik olarak görüp meşhur sütlacının tadına bakıyor, öğle yemeği için kısa bir mola veriyoruz. Yemek sonrasında Solaklı Vadisi`ni takip ederek Dernekpazarı, Çaykara, Taşkıran üzerinden Karadeniz Bölgesinin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzungöl `e ulaşıyoruz. Dağların yamacına kurulan hatta birçoğunun yolu bile bulunmayan evleri görüyor,  Dileyen misafirlerimizle ( Extra ) Karaster ve lustra yayları turumuza katılabilir bulutların üzerinden uzungölü izleyebiliriz. Uzungöl` de vereceğimiz serbest zamanda muhteşem fotoğraflar çekip geçireceğimiz keyifli dakikalar sonrasında Uzugöl`den ayrılıyor ve Rize üzerinden Fırtına Vadisindeki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelimizde açık büfe olacak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye ettiği restoranda serbest olarak alınacaktır (Ekstra)
Akşam Yemeği: Konaklama otelimizde açık büfe olacak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)

Konaklama Oteli: Fırtına Vadisi Otellerinde yarım pansiyon konaklama
Güzergâh ve Rota Bilgileri: Trabzon - Maçka (27Km] | Maçka - Sümela Manastırı (19Km) | Zigana - Hamsi Köy (30Km) | Hamsiköy - Uzungöl (150Km) | Uzungöl - Fırtına Vadisi ( 130 km)
Toplam Kat Edilecek Mesafe: 400 Km
 

5. Gün

Batumi - Tarihi Orta Camii - Piazza Meydanı - Piazza Saat Kulesi - Gürcü Ortodoks Kilisesi - Ermeni Kilisesi - Avrupa Meydanı - Medea Heykeli - Poseidon Anıtı - Tiyatro Binası - Batum Limanı - Batum Bulvarı - Klaskur Deresi - Karagöl - Bartnala - Maisur Şelaleleri

Değerli misafirlerimiz; Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Gürcistan’ ın iki Özerk bölgesinden olan Adjara Özerk Bölgesinin yönetim merkezi Batumi’de Tarihi Orta Camii, Piazza Meydanını, Piazza Saat Kulesini, Gürcü Ortodoks Kilisesini, Ermeni Kilisesini, Avrupa Meydanını, Medea Heykeli Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını, Batum Limanı' nı yeni oluşturulan yüzüyle göreceğiz. Sonrasında Alfabe kulesi ve Ali Nino Heykelini de görüp Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra Türk Konsolosluk binamızı da görüp alışveriş için küçük bir serbest zaman vereceğiz. Serbest zaman sonrasında tekrar Sarp’ a dönüp çıkış işlemlerimizi hallediyor

 • Covid 19 Kapsamında Gürcistan ile kapılarımızın açılması ve geçişlerin hangi sağlık koşullarında belirlenmesi sonrasında Gürcistan Batum turumuza başlıyoruz.
 • Batum geçişleri gerçekleşmez ise ; ilk olarak Arhavi de bulunan çifte köprüyü ziyaret ediyoruz. Buradaki molanın ardından Mençuna şelalesine doğru yola çıkıyoruz.Şelaleye ulaşım yaya olarak yapılmaktadır. Aracımızı park edip doğa ile iç içe bir patika yoldan 45 dk lık yürüyüşle şelaleye çıkıyoruz. Mençuna şelalesinin muhteşem manzarasını gördükten sonra 30 dakikalık bir yürüyüşle araçlarımıza binip Artvin Borçka Karagöl’e doğru yola çıkıyoruz. ( Extra ) Öğle yemeği için yol üzerinde mola veriyoruz.Ve Karadeniz’in bakir kalmış güzelliği ile ziyaretçilerini büyüleyen Klaskur Deresi’nin ağzının kapanması ile oluşan, son zamanlarda televizyonlarda yayınlanan “Benim İçin Üzülme” dizisinin jenerik çekimlerinin yapıldığı Karagöl ’ e, yola sanki bir tünel kurarcasına uzanan yemyeşil ağaçlar içerisinden geçerek ulaşmadan önce yolumuz üzerinde Bartnala – Maisur Şelalelerini görüyoruz. Dağların arasında saklı kalmış bu heyelan set gölü sizleri büyüleyecek. Sizlere vereceğimiz serbest zaman içerisinde göl kıyısında bulunan tekneler ile gezinti yapabilir ya da göl kıyısında keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz. Karagöl gezimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz.  (Extra) Akşam yemeği ve konaklaması otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelimizde açık büfe olacak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye ettiği restoranda serbest olarak alınacaktır (Ekstra)
Akşam Yemeği: Huzur Konak Otel- Vaveyla Dağ evleri- Nehirim Otel- Hanedan Suit Otel - Konaklama otelimizde açık büfe olacak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)

Konaklama Oteli: Huzur Konak Otel- Vaveyla Dağ evleri- Nehirim Otel- Hanedan Suit Otel  vb otellerde yarım pansiyon konaklama

Güzergâh ve Rota Bilgileri: Batumi Çevre gezileri (35Km) –Batumi – Karagöl (58Km) | Karagöl – Ayder(137Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 230Km

Mola Yerleri: Yol Üzeri ihtiyaç molaları için OPET

OPSİYONEL TUR Mençuna Şelalesi Turu  programı kişi başı : 35  ₺ (Ekstra)

OPSİYONEL TUR Karagöl Turu  programı kişi başı : 50 ₺ (Ekstra)

6. Gün

Fırtına Deresi - Çat Vadisi, Çinçiva (Şenyuva) Köprüsü - Zil Kale - Palovit Şelalesi - Ayder Yaylası - Huser Yaylası - Ayasofya - Ordu

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından yamaçların eteklerine kurulmuş Laz Konakları ve Kaçkarların asi çocuğu Fırtına Deresi eşliğinde Çamlıhemşin`de bizleri bekleyen transfer minibüslerimizle buluşuyoruz. Ulusal ve uluslararası birçok dergiye, gazeteye kapak olmuş Çat Vadisinde, 19. yy. Laz Mimarlarca yöreye uygun inşa edilmiş Çinçiva Kemer Köprüsünü ve 700 rakımlı Zil Kale`yi ve göğe doğru yükselen çam ağaçları arasında tepesindeki bulutlar ile yarışan, Palovit Şelalesini geziyoruz. ( Ekstra) Ekstra tura katılmayan misafirlerimiz Çamlıhemşin`de bolca vakit geçirebilirler. Turumuzun sonunda aracımızla buluşuyor, sırtını Kaçkar Dağlarına dayamış 1400 rakımlı Ayder Yaylasına çıkıyoruz. Yayla içindeki yürüyüşümüzde, Gelintülü Şelalesi, Kalegon Mevkii, Şenlik Düzünü fotoğraflıyor ve yayla içerisinde serbest zaman diyoruz. Burada verilen serbest zamanın ardından rotamız gün batımı ve bulut denizi ile ünlü Huser Yaylası olacak (hava şartlarına bağlı olarak ( Ekstra ) Yaylanın büyüleyici güzelliğinde her saniyesinde muhteşem hissedeceğimiz bulut denizi manzarasıyla güneşe veda edip aracımızdaki yerlerimizi alıyor öğle yemeğimizi yöresel tatlar şeklinde Fırtına Vadisinde aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz yemek esnasında Zipline Aktivitesinden yararlanabilirler.  Fırtına vadisinden ayrılıyor,yol üzerinde bulunan Rize Bez Atölyesi gezimizi tamamlıyor, Sürmene`de meşhur sürmene bıçağının tarihini öğreniyor Şölen çay fabrikasında çaylarımızı içiyor ve alışverişlerimizi yapıp Trabzon`da Komnenos Krallığı döneminde 1238-65 yılları arasında yapılıp, batı cephesindeki Hristiyanlık tarihine ait freskleriyle birlikte Trabzon Ayasofya`sını da görmeye gidiyoruz. Gezi sonrasında, Karadeniz`in Müthiş lezzetlerini yanınızda götürebilmek için tamamı yörede yaşayanlar tarafından üretilen, gerçek Tereyağı ve Peynirin bin bir çeşidinin alışverişi yapabileceğimiz LEZZET DİYARI`NDA alışverişimizi yapıyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra dönüş yolculuğumuza yolda vereceğimiz gerekli molalar eşliğinde, Giresun veya Ordu`da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği Otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelimizde açık büfe olarak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)

Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye ettiği restoranda serbest olarak alınacaktır (Ekstra)

Akşam Yemeği: Konaklama otelimizde açık büfe olarak alınacaktır. (Tur Ücretine Dâhil)

Konaklama Oteli: Fatsa Yalçın Resort - Amazon Aretias - Asteria Garden - Grand Atakum-Doramer vb  otellerde yarım pansiyon konaklama

Güzergâh ve Rota Bilgileri: Şehir içi gezileri: 38Km | Ayder - Samsun (612Km)

   Toplam Kat Edilecek Mesafe: 650Km

Mola Yerleri: Yol Üzeri ihtiyaç molaları için OPET

  OPSİYONEL TUR :  Zilkale- Palovit Şelalesi-Gito ve Badara Yaylası programı kişi başı :85 ₺ (Ekstra)

  OPSİYONEL TUR : Huser Yaylaları programı kişi başı : 65  ₺ (Ekstra)

 

 

7. Gün

Onur Anıtı-Hamsilos Fiyordu- Sinop Cezaevi-Kastamonu-Şerife Bacı Anıtı- Nasrullah Camii-Münire Hatun Medresesi

Değerli misafirlerimiz Sabah otelde alacağımız kahvaltı  ardından gezimize Samsun Belediye Parkı`nda Samsun`un simgesi haline gelmiş, Avusturyalı Heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılmış olan, Atatürk Onur Anıtını ziyaret ederek başlıyoruz. Alacağımız bilgilerin sonrasında   Sinop`a hareket ediyoruz. Sinop`ta ilk olarak muhteşem doğasıyla bizi karşılayacak ince burun ve Hamsilos fiyordunu görerek turumuza başlıyoruz. ( Extra ) Buradaki ziyaretimizi takiben birçok dizi ve filme ev sahipliği yapmış olan tarihsel süreç boyunca birçok önemli şahsiyetin hapis yattığı, şiirlere şarkılara konu olan Sinop cezaevini geziyoruz. Cezaevi ziyaretimizin ardından Sinop limanı ve kalesini geziyor ve Ayhan kotradan hediyelik eşyalarımızı aldıktan Sinop`un meşhur mantısı tadıyor ve Orta Karadeniz`in bu güzel şehrinden ayrılarak kahramanlık hikâyelerimizin yer aldığı Kastamonu` ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Kastamonu` da Kurtuluş Savaşı sırasında gösterilen fedakârlık ve cesaretin sembolü olan Şerife Bacı Anıtı önünde aracımızdan inip rehberimizden bu fedakârlığın ve cesaretin öyküsünü dinleyip Kastamonu Kalesi ve Saat Kulesini panoramik olarak gördükten sonra Nasrullah Meydanı`na yürüyoruz. Kurtuluş Savaşı sırasında İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy` un bir dönem hutbe verdiği Nasrullah Camii`ni ve şadırvanını gezip yazın en sıcak geçen zamanlarında bile buz gibi akan sularından içip Kastamonu`nun meşhur çekme helvasının tadına baktıktan sonra Münire Hatun Medresesinde alışveriş için sizlere kısa bir serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirteceği noktada ve saatte buluştuktan sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara tekrar geri bırakarak bir dahaki GezzyTur (gezzytur.com) gezilerinde ve organizasyonlarında buluşmak üzere istemeyerek de olsa vedalaşıyoruz.  Hoş çakalın.

BÖLGENİN YOĞUNLUĞUNA GÖRE AYNI KALİTE OLMAK ŞARTIYLA ACENTA OTEL DEĞİŞİKLİĞİ YAPABİLİR.

NOT: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği TC vatandaşları Batum`a üzerinde TC kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (ehliyet vs.) geçiş yapılamamaktadır. TC vatandaşı olmayan misafirlerimiz pasaport ile geçiş yapacaklardır. Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum`a geçişleri için NOTER `den onaylı MUVAFFAKATNAME almaları gerekmektedir. 0-6 yaş küçük misafirlerimiz için fotoğraflı nüfus cüzdanı gereklidir.

(Olağanüstü hal dönemi uygulamaları devam ettiği takdirde aktif kamu personeli veya kamudan emekli, memur, asker, polis vb. tüm kamu personelinin kendileri ve aileleri için bağlı bulundukları kurumdan yurt dışına çıkış engeli olmadığına dair yazı almaları gerekmektedir. Sigortası kamu personeli olan eşi ya da babası üzerinden devam eden TC vatandaşları da bu izni almak zorundadır. Yurt dışına çıkışta kullanılacak kimliklerin eskime ( yıpranma / resim ile şahıs arasında ciddi fiziksel değişim meydana gelme vb.) durumlarından ötürü Batum`a girememesinden Gezzy Tur sorumlu değildir. )

 

 

BU TURLARIMIZDA  EXTRA MİNİBÜSLER İLE YAPILAN YAYLA TURLARI BULUNMAKTADIR. BU PROGRAMLAR TUR ÜCRETİNE DAHİL DEĞİL EXTRA BİR ÜCRET İLE YAPILMAKTADIR.

 

 

 

5 GECE KONAKLAMALI KARADENİZ TURLARINDA 

1. Gece Fatsa Yalçın Resort- Amazon Aretias- Asteria Garden- Grand Atakum- Doramer Otel- 

2. Gece Zarha Resort Otel- Sümela Holiday Otel- Uzungöl Elite Otel-Golden ın Hotel 

3.Huzur konak otel- Vaveyla Dağ Evleri-Hanedan Suite Otel- Nehirim Otel -Yeşil vadi Otel 

4. Huzur konak otel- Vaveyla Dağ Evleri-Hanedan Suite Otel- Nehirim Otel -Yeşil vadi Otel 

5. Fatsa Yalçın Resort- Amazon Aretias- Asteria Garden- Grand Atakum- Doramer Otel- 

Tur hakkında Kısa Bilgiler

TURUN TOPLAM SÜRESİ: 6 Gece 7 Gün (GECE YOLCULUKLARI DAHİL TOPLAM)

KONAKLAMA ve KONSEPT: 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
KONAKLAMA YERLERİ: ORDU – TRABZON - BATUM – AYDER  – GİRESUN
GEZİLECEK YERLER VE AKTİVİTELER: Amasya– Samsun-Ordu Boztepe – Giresun – Trabzon – Maçka – Sümela Manastırı – Zigana – Hamsi Köy – Uzungöl - Karaster Yaylası Turu – Batum – Gelintülü Şelalesi – Ayder Yaylası – Zilkale – Samsun-Sinop-Kastamonu
HAREKET SAATLERİ VE DURAKLARI: (Turumuz gece hareket eder.)

 • 21.00 KORUPARK ÖNÜ 
 • 21.30 GÖRÜKLE
 • 21:35 ÜNİVERSİTE METRO
 • 21:40 ÖZDİLEK PARK AVM ÖZLÜCE
 • 21:45 KÜÇÜKSANAYİ METRO İST.
 • 21:45 BEŞEVLER METRO İST.
 • 21:50 NİLÜFER METRO İST.
 • 21:50 ACEMLER METRO İST.
 • 21:55 SIRAMEŞELER METRO İST.
 • 22.00 KENT MEYDANI AVM
 • 22.30 KESTEL METRO İST.
 • 23:00 İNEGÖL TERMİNAL ÖNÜ
 • 23:45 BOZÖYÜK ÖMÜR DİNLENME TEHSİSLERİ
 • 00.30 ESKİŞEHİR ÇARŞI POLİS KARAKOLU ÖNÜ
 • 03.00 ANKARA MESA PLAZA ÖNÜ
 • 03.30 ARMADA KARŞISI SÖĞÜTÖZÜ ULUSOY TESİSLERİ

Tur Hareket Detayları

Kalkış Durakları ve Saatleri:
 • Eskişehir Ofis Önü (00:30)
 • Eskişehir Migros Önü (Atatürk Bulvarı Önü ) (00:40)
 • Düzce Çoban Mevkii Shel Benzin İstasyonu (01:00)
 • Bolu Terminal Önü (01:45)
 • Ankara Mesa Plaza Önü (03:00)
 • Armada Karşısı / Ulusoy Tesisleri (03:30)
 • Korupark AVM (21:00)
 • Bakırköy İncirli Alfemo Önü (21:30)
 • Görükle (Ada Kahvesi Önü) (21:30)
 • Uludağ Uni. Metro (21:35)
 • Özdilek Park AVM (21:40)
 • Beşevler Metro (21:45)
 • Küçük Sanayi Metro (21:45)
 • Mecidiyeköy Yapıkredi Bankası Önü (21:45)
 • Acemler Metro (21:50)
 • Nilüfer Metro (21:50)
 • Sırameşeler Metro (21:55)
 • Kent Meydanı AVM (22:00)
 • Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü (22:15)
 • Kartal Köprüsü Altı (Ankara Yönü) (22:30)
 • Kestel (22:30)
 • Çayırova Mc Donalds Önü (22:45)
 • İzmit Halk Evi Durağı ( Asya Otel Karşısı ) (22:45)
 • Eskişehir Çarşı Polis Karakolu Önü (23:00)
 • İnegöl (23:00)
 • Bozüyük Ömür Dinlenme Tesisleri (23:45)
Tur Hareket Tarihleri: 20, 22, 27, 29 Ekim • 31 Aralık

Dönemsel Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
20.10.2021Bursa Hareket1.649,90 TL1.999,90 TL 1.649,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 649,90 TL
7 - 11 Yaş 1.039,90 TL
Taksitler »
 İstanbul Hareket1.649,90 TL1.999,90 TL 1.649,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 649,90 TL
7 - 11 Yaş 1.039,90 TL
Taksitler »
22.10.2021Bursa Hareket1.649,90 TL1.999,90 TL 1.649,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 649,90 TL
7 - 11 Yaş 1.039,90 TL
Taksitler »
 İstanbul Hareket1.649,90 TL1.999,90 TL 1.649,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 649,90 TL
7 - 11 Yaş 1.039,90 TL
Taksitler »
27.10.2021Bursa Hareket1.649,90 TL1.999,90 TL 1.649,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 649,90 TL
7 - 11 Yaş 1.039,90 TL
Taksitler »
 İstanbul Hareket1.649,90 TL1.999,90 TL 1.649,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 649,90 TL
7 - 11 Yaş 1.039,90 TL
Taksitler »
29.10.2021Bursa Hareket1.649,90 TL1.999,90 TL 1.649,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 649,90 TL
7 - 11 Yaş 1.039,90 TL
Taksitler »
 İstanbul Hareket1.649,90 TL1.999,90 TL 1.649,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 649,90 TL
7 - 11 Yaş 1.039,90 TL
Taksitler »
31.12.2021İstanbul Hareket1.749,90 TL2.099,90 TL 1.749,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 999,90 TL
Taksitler »
 Bursa Hareket1.749,90 TL2.099,90 TL 1.749,90 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
4 - 6 Yaş 599,90 TL
7 - 11 Yaş 999,90 TL
Taksitler »

Yorumlar


Karadeniz Rüyası ve Batum Turu 5 Gece Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gezzy Tur araçları ile Gidiş – Dönüş Ulaşım
 • 1618 Turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
 • Seçilen otellerde 5 gece Konaklama
 • Otelde alınacak 5 sabah kahvaltısı açık büfe
 • Otelde alınacak 5 akşam yemeği açık büfe
 • Gezzy Tur araç içi soğuk sıcak ikramlar
 • Profesyonel kokartlı rehberlik hizmeti
 • Gezzy Tur güvencesi
 • Gezzy Tur Kılavuzluk hizmeti
 • Gezi boyunca tüm otopark ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Sabah alınacak ilk kahvaltı
 • Tüm öğlen yemekleri
 • Son akşam alınacak olan akşam yemeği
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Karaster yayla Turu ( minibüslerle çıkılıyor)
 • Karagöl turu ( minibüslerle çıkılıyor)
 • Zilkare Palovit Şelale Turu ( minibüslerle çıkılıyor)
 • Zipline ve Rafting etkinliği
 • Batum çıkış harcı ( 50 tl )

EK BİLGİLER - REZERVASON VE GENEL ŞARTLAR:

 • Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklamak ve çevre gezileri ile birlikte bir paket olup ayrı düşünülemez.
 • Rezervasyon esnasında veya sonrasında kesinlikle araç içi koltuk numarası sözü ve garantisi verilmez. Koltuk numaraları sistematik bir şekilde belirli bir algoritma kullanarak sistem tarafından otomatik olarak atanmaktadır. Koltuk numaralarını ayarlama işi gezi tarihinden 2(iki) iş günü öncesinden yapılmaktadır.
 • Gezimiz; minimum 15 kişi katılım şartı ile hareket etmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal ve erteleme bildirim tarihi gezi hareket tarihinden, konaklamalı gezilerde 2(iki) gün, günübirlik turlarımızda ise 1(Bir) gün öncesidir ve iptal veya erteleme bilgisi tarafınıza bildirilecektir. Bu süreç yasal bir süreç olduğundan misafirlerimizin tazminat hakkı yoktur.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. hakları iade edilmez.
 • Otobüslü Turlarda 00-3,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. 00-3,99 çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 04-6,99 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.
 • Turumuzu yöneten rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
 • Mücbir koşullar nedeni ile misafirlerimizin konaklama yerlerine gidememesi, hava, kara ve deniz yolu ulaşımının gerçekleştirilememesi veya eksik kalması, paket turların gerçekleşememesi gibi ön görülemez nedenlerle hizmetin tamamlanamaması durumunda tüketicini bir hak talebinde bulunamaz. Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden GezzyTur kesinlikle sorumlu değildir.
 • Acentelerimizin turlarına katılmak isteyen konukların kesin rezervasyon için tur ücretinin %50’si ön ödeme ile ön rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Geri kalan bakiye ise gezi hareket tarihinden önce mutlaka yapılmalıdır. Ödemeleri tamamlanmamış rezervasyonlar kesinleşmiş sayılmaz.  Kampanyalı turlarımızda ise (erken rezervasyon veya benzeri) toplam gezi ücretinin tamamını ödemeleri gerekmektedir.
 • İnternet sitemizden Online olarak kredi kartı ile ilgili turu alan konuklarımıza Voucher gönderim işlemi ve sözleşmesi mail yolu ile iletilecektir. (Rezervasyon esnasında mail adresinizi bildirmeniz gerekmektedir.)
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffatkanamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.
 • Ekstra turlar, kişi Sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda GezzyTur ’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.
 • Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili GezzyTur ’un herhangi bir yaptırımı yoktur.
 • Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, GezzyTur ’un sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
 • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 • Programda belirtilen mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri tur fiyatına dahil değildir.
 • Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.

EK BİLGİLER:

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA:

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden, 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz Yüzde 100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. 1 ve 2 gece Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 30 TL’dir. 3 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Paket Bedeli Kişi Başı 50 TL’dir. Uçaklı Turlarda İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI
Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

MÜZEKART BİLGİSİ
Müze Kart Tur fiyatına dâhil değildir. Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dâhil değildir. (Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında müzekart ekletebilirler.

PANAROMİK ŞEHİR GEZİLERİ

Panoramik şehir gezileri, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen maksimum 2-3 saat süreli gezilerdir. Şehir gezileri, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir veya hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gerçekleşmeyebilir. Tur programda belirtilen Ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları ve içerik katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel/ayrı olarak çocuk fiyatı belirtilmeyen ekstra turlarda, 03,99-11,99 yaş arası çocuk misafirlerimiz için ekstra turlar %50 indirimlidir.

Turumuz sırasında güzergâh üzerinde yapılacak ekstra turlara katılmak istemeyen misafirler, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar.

KONAKLAMALAR HAKKINDA

3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

DUYURU: Bölgelerde verilen serbest zaman süreleri, müze ve ören yerlerinde verilen serbest zamanlar turdan tura değişmekle birlikte, her gün düzenli olarak tur rehberi tarafından misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, ilgili güne ait programı en iyi bilen kişi olduğundan, gezi noktalarına ve müze açılış saatlerine göre programını belirleyip, buna uygun saatte çıkış verecektir. Tura katılan her misafir, tur rehberinin bildireceği bu saatlere uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.  Her misafir program akışını aksatmamak ile mükelleftir. Otelden çıkış saatleri konusu da bu duruma paralel olarak aynı şekilde belirlenmektedir. Otellerde genel olarak uygulanmakta olan 14:00 giriş – 12:00 çıkış saatleri uygulaması, Yurt içi kültür turlarında geçerli değildir. Otelden çıkış saatleri 08:00’dir. Ancak programının yoğunluğuna göre bu saatlerde değişikliğe gidilebilir. Böyle bir duruma, yeni saat Profesyonel Kokartlı Tur rehberi tarafından, bir gün öncesinde misafirlerimize bildirilmektedir.

ÖNERİLER:

Tura çıkılan bölgenin coğrafi yapısına, hava şartlarına ve tur konseptine uygun kıyafet, aksesuar ve ayakkabı (bot, terlik, sandaleti, su ayakkabısı vb.) tercih edilmelidir.

Tur esnasında fotoğraf ve video çekme imkânı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri yanınıza almayı unutmayınız.

Tura çıkarken düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza alınız ve mevsimsel ya da süreklilik arz eden (Alerjik, Kronik ve Kalıtsal) rahatsızlıklarınızı rehberinize bildiriniz.

Tura çıkarken kişisel bakım ürünlerinizi (şampuan, krem, diş macunu vb.) yanınıza almayı unutmayınız.

Tur esnasında otobüs içerisinde veya yanınızda bulundurmanız gereken eşyalar için sırt çantası almayı unutmayınız.

Seyahat esnasında yolculuğu keyifli hale getirecek (tercihinize göre) kitap, dergi, müzik çalar vb. yanınıza alabilirsiniz.

Turumuzda tekne turları ve yüzme molaları olacağı için, tüm gerekli deniz eşyalarınızı (mayo, havlu, güneş kremi, deniz çantası, deniz gözlüğü, palet vb.) yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

NOT: Turlarımızda kullanılan araç tipleri kişi sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

TEMSA PRESTIGE: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 16+1 veya 19 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

WOLKSWAGEN CRAFTER: 16+1 veya 19 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

Yukarıda bulunan şartlar, bilgilendirme ve Tur programı Gezzytur tarafından özgün olarak yazılmıştır. Her hangi bir şekilde programın kopyalanması ve yayınlanması yasaktır. TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA uygun olarak hazırlanmış olup, program içeriğindeki detaylar ayrı düşünülemez.

İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Şartları

İptal, iptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                                

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu gibi durumlarda Gezzy Tur misafirlerine Gezi için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal ve erteleme bildirim tarihi gezi hareket tarihinden, konaklamalı gezilerde 2(iki) gün, günübirlik turlarımızda ise 1(Bir) gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Gezzy Tur ’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi pandemi sürecinde verilen iptal iade yeni sürecinden dolayı 64 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade politikalarımız gereği rezervasyon sözleşmenizi ve para makbuzunuzu yanınızda bulundurunuz.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75'ini 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente ‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler altmış dört (64) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iade yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır.

Kredi kartına Gezzytur tarafından iade edilen ödemeniz bankanıza bağlı olarak 7 ila 14 iş günü içerisinde hesabınıza geri iade olunur. Ve yine kullandığınız bankaya göre bu süreç değişmektedir.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, E- Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce ibraz edilecektir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Gezzy Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olamaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
(Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.